
Postava knaufa i gletanje
Rajevo Selo
Tražimo ponudu za prizemlje površine od 120 m2 sa svim materijalom. Struganje sve stare boje sa zidova jer ima puno naslaga, impregniranje, ravnanje gdje je krivo, postava kutnih aluminijskih lajsni na sve kutove, gletanje u dvije ruke, brušenje, silkoniranje oko stolarije i svih kutova.
Izrada zida od knaufa, dupli knauf obostrano, između hodnika i kuhinje, cijena s materijalom,
Potkrovlje 60 m2, izrada krauf stropa u cijelom stanu i skrivanje greda koje vire iz zida blendama od knaufa, gletanje, brušenje stropova, silkoniranje.
Cijena s materijalom, 25 cm, staklena vuna. Izrada knauf pregradnih zidova, dupli knauf obostrano, gletanje, brušenje. Cijena s materijalom. Trebam majstora za knauf, koji bi mogao napraviti pristup vodovodnim instalacijama koje su skrivene zidom od knaufa. Molimo ponude za renovaciju spuštenog stropa u uredima tj. uklanjanje starog spuštenog stropa (armstrong) i postavljanje novog. cca 30 m2. Trebam ponudu za adaptaciju stana:
- demontaža kupanske i kuhinjske opreme u malom stanu (P = 45 m2)
- štemanje keramičkih pločica
- odvoz šute i stare stolarije na odlagalište
- po potrebi saniranje glazure podova
- po potrebi izvedba hidroizolacije podova kupaone i WC-a
- polaganje novih keramičkih pločica na pododve i zidove
- ugradnja nove kupaonske opreme
- ugradnja novog wc-a i obloga podžbuknog vodokotlića knaufom
- elektroinstalacije - zamjena svih utičnica i spajanje novih lustera Trebam ponudu za postavljanje knaufa i izolacije na tavanske grede. Trebao bih zamjenu starog knaufa u spremi stana. Pustila je voda kroz njega iz stana iznad te je uništen. Mislim da ima i vunu u sebi kao zvučnu izolaciju (nije još razbijen). Dimenzija knauf ploce 260 cm x 95 cm. Trebam skidanje starog rigipsa i izolacije sa stropa u predsoblju i kupatilu i postavljanje novog. Postojeci plafon postavljen je na betonskom stropu na drvene letve između kojih je izolacija od staklene vune. Pošto je iznad bio nenatkriveni ravni krov povremeno je dolazilo do proboja vlage te su vjerojatno drvene letve na kojima je pricvršćen rigips otrunule pa je on mjestimično propao. Sada je taj dio natkriven pa treba postojeću konstrukciju skinuti i postaviti novu izolaciju i rigips. Površina predsoblja je oko 8 m2 a kupatila oko 5 m2.