Adaptacije i radovi u interijeru

Postava knaufa na strop

Brezova


Trebam ponudu za postavljanje knaufa, odnosno krpanje rupe u zidu od knaufa, otprilike 100 cm dužine sa 30 cm širine. Potrebno mi je postaviti knauf ploče na ravni zid 7,4 x 2,6 m. Na zidu se nalaze na 3 mjesta ukupno 4 utičnice, a na gornjem dijelu razvodne kutije koje moraju biti dostupne. Letve u razmaku od 0,5 m, knauf ploče i stiropor debljine 3 cm su kupljene, ali nema šarafa za letve, šarafa za ploče te završne boje. Bilo bi potrebno:
- porezati karnišne zavjesa za debljinu postavljenog knaufa (postavljene od zida do zida) na jednoj i drugoj strani zida
- postaviti letve kao podlogu
- postaviti ploče
- gipsati spojeve
- gletati zidove
- izbrusiti zidove
- pobojati dogovorenom bojom. Želja nam je adaptirati jedan dio obiteljskog stambenog objekta. Treba izvesti radove rušenja armiranobetonske ploče (30 m2), temelja (5 m3), rušenja dva zida (blok opeka), izvođenje gipskartonskih radova (80 m2), soboslikarski i ličilački radovi (120 m2), postava parketa ili laminata (35 m2), elektroinstalaterski radovi, rušenje starog i izvedba novog krovišta (110 m2). Molim ponudu za izradu 90 m2 spuštenog stropa sa postavom vune u potkrovlje kuće. Molim ponudu za gletanje i farbanje stropa i zidova sve knauf 250 m2. Sav materijal je na gradilištu, trebam samo rad, s radovima se može odmah početi. Trebam ponudu za bojanje stana uz eventualno gletanje, stan ima 33 m2. Također trebam postavu izolacije s knaufom. Trebam majstora za postavljanje knaufa, hidroizolacija, postavljanje stropa i glazure na pod. Trebam ponudu za izradu zida od knaufa 5.5 m2, bojanje zidova 160 m2 i stolarije 40 m2, postavljanje keramičkih pločica 12 m2, postavljanje gotovog parketa 24 m2.