
Postava knaufa na strop
Lupinjak
Trebam ponudu za oblaganje zidova u knauf. Trebam ponudu za završne građevinske radove u kući s postavljenim instalacijama. Pregradni zidovi, podovi, strop, keramika. Trebam ponudu za zatvoriti knaufom otvor kod voda, gletanje, obradu, maljanje. U prilogu su fotografije. Trebam ponudu za gipskartonske radove:
1. Izraditi od knaufa unutarnju prostoriju s dva zida (3 x 3 m i 3 x 2,5 m s ugradnjom unutrašnjih vrata), gdje je unutarnja strana od zelenog knaufa s izolacijom stropor ili staklena vuna. Svakako obrada za pripremu ličenja ili lijepljenje keramičkih pločica.
2. Izrada pregradnog zida od siporexsa d - 15 cm sa žbukanjem, veličine 12 m2,
3. Izrada zida od staklene cigle 2 m2.
4. Ugradnja glavnih ulaznih PVC vrata veličine 110 x 210 cm.
Napomena: mogući su dogovori i za druge radove: keramičke pločice, vodoinstalaterski, žbukanje podruma oko 70 m2 i ličenje.
Molim ponudu: radovi s materijalom i rok početka radova. Radovi se izvode u zatvorenoj i natkrivenoj dvorišnoj prostoriji. Trebam radnika za izvođenje zidarskih i knauf radova koji idu uz adaptaciju dviju kupaona (obje cca 4 m2). Radnik bi radio sa vodoinstalaterom i električarem (oni su već dogovoreni) - potrebno je gletanje, štemanje, dozidavanje, knaufanje dva nova zida i izrada knauf spuštenih stropova. Trebam ponudu keramičara za postavljanje zidnih i podnih pločica. Ostava, završni radovi: postavljanje pločica, plafona i police. Pločice – 14 m2 (zidovi + pod), plafon (knauf) – 9 m2, boja – 5 m2. Trebam soboslikara, postavu plafona, knauf, bušenje zida i postavu vrata.