Adaptacije i radovi u interijeru

Postava knaufa

Kneževi Vinogradi


Izlistala se boja i premaz na rigips ploči trebam sanaciju, veličina oštećenja 30 x 30, trebam majstora. Tražim ekipu za završetak adaptacije kuće. Pločice, struja, dio knaufa, fasada. Postavljanje staklenih vrata na ured (potencijalno postavljanje knaufa na malom dijelu kod vrata) te popravljanje malog dijela poda - hitno. Potrebni su mi radovi spuštanja stropa, te uz to radovi izgradnje novog krova. Spušteni strop u postojećem objektu trebalo bi izvesti kao betonsku deku, a sam krov bio bi izveden s limenim pokrovom, imitacija crijepa.
U objektu je strop trenutno izgrađen od drvenih greda sa trstikom (kao što se prije gradilo), te je tlocrtne površine cca 80 m2. Krov je površine cca 150 m2.
Molim Vas procijenu troškova izvođenja radova i cijene materijala, posebno za strop i posebno za krov. Tražim ekipu za građevinske radove (knauf, keramika, struja). Molim ponudu za pregradni zid od knaufa 3,5 m x 2,60 m s ugrađenim kliznim vratima 90 x 220 za sobu. Montaža spuštenih stropova gips pločama, gletanje, lijepljenje tapeta i bojanje zidova i stropova. Poduzeće za proizvodnju montažnih kuća traži hitno pomoć za dovršetak većeg projekta.