
Postava knaufa
Prvić Šepurine
Potrebna je adaptacija dijela kuće (cca 20 m2) po sistemu ključ u ruke:
- rušenje pregradnog zida i pregradnja dobivenog prostora suhom gradnjom u dvije prostorije
- prilagodba postojeće i postavljanje nove unutarnje stolarije
- adaptacija WC-a od 1,5 m2
- postavljanje novih pločica (5 m2) i laminata (15 m2)
- prilagodba instalacija novom stanju (struja, voda, centralno)
- soboslikarski radovi u adaptiranom prostoru Trebam majstora za postavljanje 10 m zelenog knaufa na zid sobe na postojeće profile. Molim realne ponude, vaš materijal i ruke. Bez bojanja zida. Trebam ponudu za izradu zida od knaufa, dimenzije 240 x 140. Trebam ponudu za postavu knaufa. Trebam majstora za knauf i gletanje. Uređenje interijera, postavljanje gipsanih ploča, soboslikarski radovi i postavljanje laminata, trebam majstora. Trebam ponudu za građevinske radove:
1. Skidanje žbuke sa unutarnjeg zida sobe od pune stare opeke zbog djelovanja kapilarne vlage. Soba je dim. 4,94 * 2,24 * 3,00 m. Radi se o staroj kleti.
2. Nanošenje žbuke ili ljepila na zidove (alter. Knauf) nakon otucanja žbuke.
3. U potkrovlju, kosinu nasuprot otvora za stepenice (na rasklapanje) treba obložiti daščanu oplatu kroz koju ulaze miševi. Bočne stranice su obložene blokovima ytong ali nije dovršeno. Radi se o maloj kvadraturi cca 1 m2.
4. Odvoz šute na deponiju.