Adaptacije i radovi u interijeru

Postava knaufa

Tribunj


Trebam ponudu za izvođenje građevinskih radova na kući:
1. Stiropor fasada 12 cm, silikat 2 mm. - 150 m2
2. Sokl 25 m2 - završno teraplast
3. Obloga podgleda krovišta (streha) širine 70 cm CD i UD profilima te vlagootpornim Knauf gips pločama (ne aquapanel), završno silikat 2 mm. Ukupno 31 m1
4. Izrada vanjske stropne drvene konstrukcije na krovu terase dimenzije 3,60 x 3,00 m. Potrebno montirati fosne 5x20 x 400 cm, s gornje strane OSB ploče 18 mm te ispuna 20 cm vune i s donje strane montirati spušteni strop s dodatnih 5 cm vune.
5. Probijanje vrata 80 x 200 u vanjskom zidu te obrada špaleta gips pločama i alu kutevima.
6. Obloga kosina krova u prostoru iznad terase gips pločama i profilima s 25 cm vune.12 m2.
Kuća je prizemnica s potkrovljem, dvostrešni krov s lastinim repovima. Stan 50 m2 u zgradi sa liftom. Potrebno je srušiti pregradni zid od knaufa izmedu kuhinje i sobe. Popraviti drvene prozore i obojati ih. 3 prozora. Prebrusiti stari parket i obojati (cca 25 kvadrata). Popraviti sitne rupice na zidovima i obojati zidove i stropove u bijelu boju cca 60 kvadrata. Možda bi se stavljao knauf na zidove cca 30 kvadrata. Molim ponudu sa vašim materijalom i bez materijala (samo radovi). Trebam ponudu za pregradnju hodnika. Trebam ponudu za montažu amstrong stropa, 27 m2. Trebam ponudu za spuštanje stropova knaufom za minimalnu visinu cca 160 m2. Molim ponudu za izradu 90 m2 spuštenog stropa sa postavom vune u potkrovlje kuće. Molim ponudu za gletanje i farbanje stropa i zidova sve knauf 250 m2. Sav materijal je na gradilištu, trebam samo rad, s radovima se može odmah početi. Trebam ponudu za izradu spuštenog stropa cca 200 m2.