Adaptacije i radovi u interijeru

Postava knaufa

Voćin


Zamolio bih ponudu za postavljanja knaufa na lamperiju, 72 m2 i sve ostalo što ide uz to. Trebam ponudu za gletanje spojeva knaufa. Molim ponudu za adaptaciju štete nastale uslijed potresa te okvirni troškovnik materijala. Zidove bi na mjestima trebalo žbukati, gletati i farbati. Na pregradnim knauf zidovima bi trebalo samo pregletati i prefarbati ispucale dijelove.
Također bi trebalo promijenit dio laminata koji se nadigao zbog vode (cca 4 m2). Trebalo bi postaviti nove ukrasne lajsne oko vrata koje su otpale (jedna vrata).
Površina stana je 55 m2. Okvirna površina dijela za žbukanje je 12 m2. Površina dijelova za gletanje cca 30 m2. U prilogu dostavljam slike. Postavljanje knaufa i gletanje s materijalom, cijena po kvadratu, cca 100 kvadrata? Trebam ponudu za gletanje knaufa i brušenje potkrovlja od nekih 60 m2. Trebam ponudu za postaviti 500 kvadrata knaufa. Stan je od 100 kvadrata. Trebam spušteni strop, knauf ili sično, do 20 m kvadratnih, tražim majstora za suhu gradnju.