Postava kocaka
Ćićarija
Trebam postaviti rubnjake oko stepenica s lijeve strane, te kocke s lijeve strane je postavljao moj suprug i nisu dobre jer se klimaju. Trebalo bi nove kocke stručno poljepiti i onda staviti rubnjake s obje strane i isto tako između stepenica s desne strane. Dužina je cca 3,5 metra i za postavljanje uspravno 7 travnih opločnika na mjestu gdje daska drži zemlju.
Možete li okvirno reći cijenu za te radove? Ja imam sav materijal. Ako bi nešto nedostajalo može se kupiti. Potrebno je popločiti vanjsku terasu dimenzije 6 x 4 minus zidovi i kamin.
Zanimaju me razne varijante od pločica do kulirplasta, razne varijante kao što su razne podne obloge od betona i kamena. Iskop, opločavanje staze oko kuće cca 60 m2, postavljanje rubnjaka cca 80 m. Trebam opločiti dvorište u površini od cca 85 m2. Potrebna mi je cijena: 1. postava i nabava benkovačkog kamena; 2. postava i nabava opločnika. Radovi bi se izvodili u 9 mjesecu. Trebam izvođača za rušenje betonske ograde širine 5 m, visina 1,50, iskop zemlje od tog zida u širini od 5 m u dužini od 9 m / kod zida visina zemlje 1.2 m pa ide blagi nagib do pola metra. Nakon rušenja i odvoza viška zemlje trebalo bi dvorište poravnati i postaviti betonske kocke. Trebam ponudu za građevinske radove postave tlakavaca površine 40 m2. Trebam ponudu za opločavanje dvorišta.