Gradnja, grubi radovi

Postava kocaka

Izimje


Trebam ponudu za postavljanje tlakavaca i rubnjaka te betoniranje. Trebam ponudu za postavljanje tlakavaca, rubnika, kanalica u dvorištu kuće. Treba maknuti postojeće betonske ploče, odvoz ploča i kompletna priprema za tlakavace i postavljanje. Ukupna površina je oko 100 kvadratnih metara. Molim ako mi možete dati predračun za taj posao i kad bi mogli početi raditi ukoliko se slažemo sa vašom ponudom? Trebam ponudu za građevinske radove postavljanja betonskih kocaka s rubnjacima oko 30 m2. Trebam uslugu skidanja i vraćanja tlakavca radi provlačenja 2 bužira od struje cca nekih 10 m. Tražimo 2 vrste ponude za parking od 366.27 m2 koji je trenutno popločen tlakavcima. Trenutno nam voda prodire ispod tlakavaca u garaže koje se nalaze ispod parkinga. Radi se o stambenoj zgradi koja bi poslove platila preko pričuve. Potrebne su nam 2 ponude jer se stanari dvoume između preslagivanja postojećih tlakavaca i asfaltiranja.
Važno: trebamo jednog izvođača za svaku ponudu (isti izvođač treba odraditi izolaciju + postavljanje tlakavaca odnosno izolacija + asfaltiranje, ovisi za što se stanari odluče).
1. ponuda: kompletna nova izolacija + postavljanje starih tlakavaca. Također je potrebno staviti jedan odvodni šaht + spojiti isti sa susjednim šahtom (cca 7 m) jer nam je iz zgrade pored žljeb direktno usmjeren na tlakavce pa nam susjedova voda ide direktno na naše garaže.
2. ponuda: kompletna nova izolacija + asfaltiranje (stavljanje podloge, fini asfalt + postavljanje rubnika). Također je potrebno staviti jedan odvodni šaht + spojiti isti sa susjednim šahtom (cca 7 m) jer nam je iz zgrade pored žljeb direktno usmjeren na tlakavce pa nam susjedova voda ide direktno na naše garaže.
Samih betonskih tlakavaca ima: 350 m2.
Za asfaltiranje:
38X5 (sa kanalom 0.4) = 190 m2
18.6x5.5 (parking1)=102.3
18.2x1.6 (trava sa rubnikom)=29.12
11.6x0.5 (ispred ulaza i otoka)=5.8
7.1x5.5 (parking2)=39.05
Ukupno: 366.27 m2 Trebam ponudu za postavu opločnika, Pompej, Samoborka) na površini od cca 180 m2. Podloga je već 5 god. pripremljena sa batudom 60 cm, potreban je pijesak i ostalo. Želio bih popločati površinu cca.25 m2 ispred podruma, nešto kao terasa s betonskim pločama 40 x 40.