Podovi i keramičarski radovi

Postava laminata

Greda Breška


Trebam majstora koji će postavit laminat i pokrečit, soba ima 14,5 kvadrata, što prije. Ispred lokala trebam postaviti montažno - demontažnu terasu. Tražim izvođača. Molim ponudu za podopolagačke radove za dječji vrtić. Radovi su u fazi izvođenja. U podopolagačke radove spadaju radovi sa PVC i gumenim pločama i trakama, koji se lijepe neoprenskim ljepilima za suhu i čvrstu podlogu od cementne glazure, gipsanog estriha ili iverice.
1. Dobava i ugradnja dilatacijskih profila L profila na završetku podova radi izvedbe slojeva poda, dim navedenih dolje. Obračun po m. L 12 x 12 cm m 73
2. Dobava i izrada završne podne obloge - samorazlijevajuće elastične podne obloge na bazi poliuretanskih smola, debljine 0,3 cm. Pod se izvodi u dolje navedenim prostorijama. U cijenu uključiti i eventualnu pripremu podloge - cementni estrih (brušenje, izravnavanje, zapunjavanje pukotina i sl.).
3. Dobava i izrada završne podne obloge - samorazlijevajuće elastične podne obloge na bazi poliuretanskih smola, debljine 0,3 cm. Pod se izvodi na stubištu. U cijenu uključiti i eventualnu pripremu podloge - cementni estrih (brušenje, izravnavanje, zapunjavanje pukotina i sl.). Minimalna potrebna vatrootpornost B1. Minimalna potrebna protukliznost R9.
4. Dobava i ugradnja sustava poda klase A2 (prema EN 13501-1 ili jednakovrijednoj) i min R9 (prema EN 1504-3 ili jednakovrijednoj) koji se sastoji od temeljnog premaza, cementnog samorazlijevajućeg izravnavajućeg sloja i podne samorazlijevajuće obloge na bazi epoksidnih smola (prema EN 13813 ili jednakovrijednoj) u debljini min. 4 mm.
5. Dobava i izrada završne podne obloge - samorazlijevajuće elastične podne obloge na bazi poliuretanskih smola, debljine 0,3 cm, visoke UV stabilnosti.
6. Izvedba tankoslojnog parodifuznog epoksidnog premaza-protuprašni premaz na podu tehničkih prostora te na podu garaže. "Dobava i ugradnja dvokomponentnog obojenog parodifuznog završnog premaza na bazi epoksidne smole razrijeđenog sa 10 % vode. Potrošnja 0,15 - 0,25 kg/m² ovisno o kvaliteti podloge.
7. Dobava materijala i izrada oslikanih motiva na podu - vezano za stavku 3 / sve se izvodi u tom sustavu za završnu podnu oblogu. Motivi su dječje igre. Motivi se izrađuju uz pomoću šablona i završno zaštićuju transparentnim debeloslojnim lakovima, sve prema uputama proizvođača. Veličine motiva do 5 m². Sve prema dogovoru s projektantom. kom 20,00. Trebam ponudu za niveliranje poda i postavljanje lajsni. U potrazi smo za izvođačem radova za dva stana. Radovi za stan 50 m2: Brušenje i lakiranje parketa u 1 prostoriji veličine cca 15 m2. Krečenje unutarnjih zidova.
Radovi za stan 90 m2: Adaptacija kupaonice - skidanje poda, otvaranje zida od gips ploče, izrada hidroizolacije dijela poda, izrada zida od gips ploče 110 x 260, postava keramičkih pločica na zid i pod, postava jednokrilnih vrata od kaljenog stakla, demontaža jednokrilnih punih vrata. Krečenje unutarnjih zidova za cijeli stan. Trebala bih postavljanje oko 5 metara lajsni u hodniku. Na podu su pločice, a stavila bih drvene bijele lajsne. Lajsne su kupljene, potrebno ih je izrezati i naljepit. Ako bi moglo što prije. Trebam ponudu za postavljanje LVT ploča, renovaciju podova, podloga pločice u kuhinji, blagavaonici i hodniku. Željeli bi vinil podove, odnosno LVT ploče, cca 30 m2.