Podovi i keramičarski radovi

Postava laminata

Štedrica


Oblaganje stepenica, kom 20, dva podesta 6 kvadrata. Postavljanje lajsni oko vrata i postavljanje lajsni za laminat oko zidova, tražim majstora. Molimo ponudu za adaptaciju kuhinje u dnevnu sobu (10 m2). Planirani radovi (vidi fotografije):
Rušenje / demontaža - skidanje postojećih zidnih pločica i postojeće podne obloge (linoleum)
Obrtnički / soboslikarski radovi - zaglađivanje zidova, priprema i ličenje, izravnavanje poda, postavljanje laminata i kutnih letvica.
Ostali sitni radovi - pomicanje postojećih utičnica i zatvaranje pojedinih izvoda instalacija, zatvoriti male otvore na balkonu (vidi foto).
Sav namještaj će biti uklonjen te dobavljen laminat i kutne letvice.
Termin izvođenja radova bi po mogućnosti bio što prije i u što kraćem roku. Trebam majstotra za skidanje podnih pločica, postavljanje laminata i lajsni. Molim cjenu po m2, kuhinja i dnevni boravak. Preko oštećenog parketa želim postaviti laminat koji je već pripremljen i to u dvije prostorije, za jednu površine od oko 13 m², odmah te za drugu (15 - 16 m²) nešto kasnije. Adaptacija kuće, tlocrt postojećeg stanja u privitku. Potrebni radovi:
Prizemlje:
- skidanje lamperije i sanacija zidova u hodnku, bojanje
- Proširenje i renovacija kuhinje
- izgradnja wc-a za goste
- sanacija postojećeg parketa i stubišta
I kat
- skidanje lamperije i sanacija zidova u hodnku, bojanje
- proširenje manje sobe
- proširenje i renovacija kupaonice
- sanacija postojećeg parketa i stubišta
Tavan
- bojanje lamperije
- sanacija postojećeg parketa i stubišta Trebam ponudu za postavljanje laminata, kuhinja i dnevni boravak cca 26 metara kvadratnih.