Bravarski i limarski radovi

Postava limenog krova

Ivanovo Selo


Trebam montažu drvene garaže dimenzija 4 x 6 m, krov na dvije vode, crijep. Zamjena starih oluka, trebamo ponudu. Trebala bih oluke na kuću, 12 metara s dvije strane i one spustove di se sljeva kiša, bojani lim. Kolika je cijena? Molim ponudu za izradu serklaža na nadozidu i na zabatnim zidovima obiteljske kuće. Sadašnje stanje (na slikama) je:
- Na zabatnim zidovima nema ojačanja (serklaža)
- Na nadozidu je greda postavljena na ciglu, i onda rogovi na gredu, isto bez serklaža.
Postavljanje novog crijepa (Tondach Saturn), sa izradom ventiliranog krovišta. Većina greda (rogova) je ok, ali nekoliko će trebati zamijeniti. Površina krova je cca 160 m2.
U prilogu je izvedeno stanje, po elaboratu o legalizaciji. Skidanje postojećeg krova, zidanje 2 reda cigle na već postojeće, 4 reda preko kojih treba izraditi betonski vijenac svuda okolo. Dimenzija kuće je 7 x 10 m na dvije vode. Postava krova na dvije vode i na prvoj strani bi bila jedna kućica. Povišen dio sa prozorima. Pokovati osb ploče, folija, letva, kontra letva i ugradnja lima i opšava. Radi curenja dimnjaka (rečeno je, da su kape dimnjaka porozne - 2 dimnjaka su u pitanju) bilo bi potrebno na njim (aplski krov je u pitanju) napraviti hidroizolaciju i potom na njih staviti limenu "kapu", kako bi se zaštitilo curenje vode u dimnjak. Trebam sanaciju krova (pomaknute lobure) na visokom krovu bez lakog pristupa.