Postava limenog krova
Lećevica
Trebam ponudu za krovnu limariju. Krov je 150 m kvadratnih. Lim imitacija crijepa. Znači sve, lim, vjetarlajsne, žlijeb. Može cijena s vašim materijalom ili našim. Trebam ponudu za adaptaciju krova: radovi se satoje od skidanje salonitnih ploča s četverostranog krova površine 285 m2 te postavljanje novih betonskih valovitih ploča, postavljanje sljemenjaka na mort ukupne dužine 54 m, opšav dimnjaka te limarija s opsegom deke prizemnice od 56 m s dvije okomice.
Kako su stare salonitne ploče duljine 120 cm a nove betonske duljine 180 cm mislim da bi se trebalo krovište nanovo letvati. Molim ponudu za natkrivanje nadstrešnice dimenzija 10,6 x 3,42 m = 36 m2 koja je na visini cca 3 m i ima nagib 6%.
Planirani radovi:
- otkrivanje starog krovišta - kanalica (kanalice položene na pur pjenu) i odvoz
- dobava i postavljanje paropropusne folije
- nabava i montaža drvene podkonstrukcije - moral 5 x 8 cm
- nabava i montaža izolacijskih ploča u cijeloj dužini krova kao što su Isocoppo 40 + 50 mm izolacija ili sendvič ploče Izoplac ili sl.
- dobava i montaža zidne bordure 10 m, završnih maski 10,6 m i bočne završne limarije 2 x 3,5 m. Popravak ili brtvljenje dijela krova na stambenoj zgradi. Oko puškarnice na jednom dijelu curi voda koja je probila u stan. Na toj strani krova položen je crijep, a oko puškarnice lim. Tražim primarno obrt koji nije u sustavu PDV za izvođenje radova. Skidanje starog crijepa, zatim treba postaviti daske, parapropusnu foliju, izolaciju, parnu branu, letve, kontra letve, novi crijep i limariju, vikendica 7 x 5 m. Krov prokišnjava oko dimnjaka, dimnjak je pri kraju krova, visina sa terase do krova 3 metra, trebam majstora. Trebam ponudu za krovopokrivačke radove, demontaža starog krova i izrada novog krova od 120 m2 s materijalom.