
Postava limenog pokrova
Brijesta
Tražim majstora za krovopokrivače radove. Molim ponudu za izradu nadstrešnice nad balkonom dimenzija 5 * 1,5 m, pokrov od sandwich panela s odvodnjom oborinskih voda i bočnim vjetrobranima. Trebam postaviti inox cijev za postojeći prostor za dimnjak ili izvana i staviti kapu dimnjaka na krov. Oko 4 m dužine. Na vikendici su potrebni sljedeći radovi pa molim ponude.
- Trebam ponudu za zamjenu krova na spremištu za alat koji je otprilike 12 m2 prekriven salonit pločama (azbest) i odvoz na zbrinjavanje, te otprilike 6 m2 nadstrešnicom (plastika) na istom spremištu koja je u lošem stanju.
- Također je i nadstrešnica na terasi ispred kuće u lošem stanju pa ju treba zamijeniti.
- Na balkonu od sobe je samo stavljen premaz da ne prokišnjava ali nema nagiba pa ostaju lokvice vode nakon kiše, trebalo bi staviti određeni premaz tako da bude nagib.
- Trebalo bi provjeriti na krovu kuće crijepove ako ima oštećenih jer smo vidjeli iz tavana da su neki malo slomljeni.
- Ako je moguće postaviti izolaciju ispod krova na tavanu, staklenu vunu ili slično.
Šaljem potrebne fotografije. Molim da mi pošaljete odgovarajuće ponude za navedene radove. Trebam promijeniti krov na balkonu. Sada je plastična ploča, stavila bi novi sendvič panel. Farbanje cijele metalne konstrukcije. Vraćanje vertikalne rine u horizontalnu rinu. Potrebne vatrogasne ljestve jer nema pristupa sa balkona, tražim majstora. Trebam ponudu krovopokrivača za izradu limenog krova na jednu vodu (imitacija crijepa). Dimenzije deke iznad prizemlja su 10 x 7 metara. U sklopu posla potrebno je izvesti i nadozid 0,6 m. a na drugoj strani potrebne visine da nagib krova bude cca 25 stupnjeva.