Postava limenog pokrova
Milanlug
Trebam ponudu za dobavu i postavljanje inox dimnjaka. Trebam izradu dimnjaka, nalazi se ispod crijepa. Treba gradnja gore van crijepa. Trebam pokriti kuću, odnosno promijeniti crijep umjesto starog vinkovačkog staviti Tondach. Crijep je kupljen već, treba kupiti i ostalo letve, foliju, brodski pod. Također treba promijeniti limariju (četvrtasta). Trebam ponudu za navedeno. Također trebam uz to i ponudu za zemljane radove. 1). Trebam ponudu za građevinske radove nadogradnje nadstrešnice iznad ulaznih vrata i zamjenu postojećeg pokrova. Nadstrešnicu iznad ulaznih vrata potrebno je nadograditi dodatnom konstrukcijom i pokrovom tako da moj dio parcele (do zidića) bude zaštićen od kapanja vode iz susjednog žlijeba.
Zbog tog kapanja vode mi se neprestano vlaži zid, što se može jasno vidjeti na drugoj fotografiji.
Dakle, ideja je da voda iz susjednog žlijeba kapa na nadograđeni dio konstrukcije i slijeva se dalje od zida.
2). Zamjena pokrova nadstrešnice površine 15 m2. Ovdje bi trebalo zamijeniti pokrov nadstrešnice (~15 m2) koji je oštećen uslijed tuče.
3). Zamjena pokrova nadstrešnice iznad ulaznih vrata spremišta. Ovdje bi također trebalo zamijeniti pokrov nadstrešnice koji je oštećen uslijed tuče.
U ponudi molim navesti:
1) cijenu izrade sa svim troškovima
2) početak obavljanja radova ukoliko dogovorimo posao (broj dana od prihvaćanja ponude)
3) rok izrade (broj radnih dana od početka izvođenja radova)
4) garantni rok Trebam ponudu za krovnu limariju. Lim sopovi 3x3 m, kuke, oluci 6 m i cijevi 2 m. Trebam ponudu za građevinske radove, gradnja kuće rohbau. Molim informativnu ponudu za zamjenu dijela deke te izradu krova preko ukupne površine deke. Ukupna površina deke je 47 m2, a debljina cca 8 cm. Od toga treba zamijeniti 33 m2 (treba zamiijeniti dio koji se ulegao i pod kojim su počeli pucati zidovi i ukloniti betonirani krović koji se izdiže iznad ostataka deke te zatvoriti rupu). Preko cijele deke išao bi klasični jednostaniji krov sa žlijebovima, bez dasaka i folija za izolaciju.
Napominjem da pristup kamionom nije moguć skroz do kuće (kamion se može parkirati uz cestu i onda treba ručno nositi materijal 8 metara do kuće). Kuća ima prizemlje i jedan kat s terasom. Ukoliko je vaša informativna ponuda u skladu s mojim očekivanjima, detalje bi dogovorili na licu mjesta u dogovorenom terminu.