Gradnja, grubi radovi

Postava limenog pokrova

Sveta Nedelja


Trebam ponudu za gradnju obiteljske kuće, visoki roh-bau sa iskopima po m2, iskopi su kaskadni, gradnja donji kat 60 m2, gornji kat 80 m2, ravni krov. Molim ponudu za nadstrešnicu na terasi. Krovni panel - imitacija crijepa, dužine 6 m x 3 m širine s drvenim postoljem. Trebam ponudu za krov. S obzirom da apliciramo za energetsku obnovu, na ponudi trebaju biti navedeni i koeficijenti prolaska topline koji moraju prema tehničkim uvjetima Javnog poziva biti U ≤ 0,20 W/m2K. Naravno, ako sam nešto izostavila, a potrebno je, slobodno navedite.
1. Skidanje salonit ploča
2. Skidanje rogova uz zabatne zidove (ovo nismo sigurni da će trebati jer možda ti rogovi mogu poslužiti kao oplata za taj serklaž. Stavite u ponudu i skidanje i vraćanje)
3. Betoniranje kosih serklaža zabatnih zidova
4. Vraćanje prvog i zadnjeg reda rogova
5. Brušenje (samo vanjski dio rogova, koji se vidi) i zaštita od insekata postojeće krovne konstrukcije (zaštita bi išla na cijelu konstrukciju i ovo što se vidi izvana)
6. Daskanje krova ili OSB ploče (ne znam što mislite da je bolje/povoljnije)
7. Toplinska izolacija krova (ovdje treba biti navedena lambda λ≤ 0,035 W/mK)
8. Folija
9. Letvanje
10. Kontraletvanje
11. Lim u imitaciji crijepa s filcom
12. Oluci
13. Snjegobrani
14. Opšav dvostrukog dimnjaka
15. Vjetarlajsne
16. Podizanje dvaju nadvoja nad balkonskim vratima (na slici kuće sam označila koji je to nadvoj).
Krov ima 130 m2 i nagib od 33°. Nacrte mogu poslati naknadno. Trebam ponudu za građevinske radove pokrivanja kuće limenim pokrovom Ruukki Finera. Cca. 300 m2. Trebam sanaciju dimnjaka, ugradnju novih elemenata u zidani dimnjak, obiteljska kuća, katnica. Obijanje starog holkela na ravnom krovu, skidanje jednog reda ploča, izrada hidroizolacije i zaštita ograde krova, izrada novog holkela i vraćanje postojećih ploča. Dužina holkela je 40 m, visina ograde je 1,00 m širina holkela je 0,5 m. Molim dostavite ponudu sa cenom i rokom početka i završetka radova. Tražim ponudu za skidanje salonitnih ploča, te postavljane novog limenog krova (otprilike 100 m2; kuća + garaža). Na garaži se ne nalaze salonitne ploče, već je kao trenutno rješenje natkrivena plastikom.