Postava linoleuma
Zagradci
Trebam postavljanje masivnog seljačkog poda i uljenje s mojim materijalom površine 40 m2. Molim ponudu za kupnju aluminijskog (ili sličnog materijala) profila koji bi pokrio stepenicu od 4,5 cm. Laminat je postavljen pa bi trebalo pokriti prijelaz iz sobe u sobu visine 4,5 cm. Sanacija baklona gdje se na kutevima odvojila mrežica i naneseni materijal te otpao manji dio betona. Potrebno je sanirati navedene kuteve. Uz to, potrebno je žbukanje jednog dijela kuće, uz skelu budući da se nalazi na prvom katu kuće. Trebala bi postavljanje laminata u dnevnoj sobi i pločica u kuhinji i hodniku. Također, farbanje sobnih vrata i štokova. Tražimo kvalitetnog i pouzdanog parketara za postavljanje laminata u stanu, površina za postavljanje će biti između 44 - 48 m2. Radovi uključuju postavljanje spužvice (6 cm), laminata (10 mm), sokl lajsni (58 mm), prijelaznih i završnih profila te podrezivanje sobnih vrata (5 kom). Laminat je već kupljen, izvođenja radova bi bilo tokom mjeseca lipnja, možemo se prilagoditi i pričekati slobodan termin u lipnju.
Poželjno je da budu dva majstora, stan je namješten, ukućani će rastaviti i pomaknuti sve što je moguće od namještaja radi što lakšeg postavljanja. Poželjan je osobni dolazak na izvid i davanje ponude. 1. radi ugradnje radijatora u susjednoj sobi (spajanje na cijevi) trebamo majstora koji će bilo zamijeniti bilo prerezati laminat i nakon ugradnje ponovno ga spojiti, vratiti na mjesto.
2.pored toga treba nam montaža drvene barske stolice i još neki sitni popravci. Stari betonski pod u hodniku (cca. 4 m2) koji je potrebno urediti, ili neke tanke betonske obloge ili pločice (prije kojih je potrebno skinuti par cm betona kako bi se ulazna vrata mogla otvarati). Ne znamo koje je rješenje najbolje, pa se nadamo da bi uz dobrog majstora to uspjeli riješiti.