
Postava opločnika
Mrkopalj
Trebam majstora za građevinske radove postavljanja tlakavaca na parkirno mjesto od nekih 23 m2. Tu već jesu tlakavci samo bi njih maknuli te da se slože novi. Molim ponudu za izvođenje građevinskih radova. Trebam ponudu za građevinske radove izrade glazure od cca 75 m2, iskopati i betonirati dio dvorišta, kao i postaviti kocke, tlakavce ili slično. Trebam postavu tlakavaca za opločavanje dvorišta. Priprema za tlakavce 40 cm dubine i postavljanje istih površine 210 m2. Molim cijenu sa jeftinijim sivim tlakovcima i rubnicima. Trebam ponudu za građevinske radove postave oko 80 m rubnjaka i oko 100 m2 kocaka. Trebam ponudu za 10 m2 postavljanje opločnika i sve što ide s tim. Trebam ponudu za izradu (opločenje) kolnog ulaza od 120 m2. Potrebno je od radova:
- iskop zemlje i betonskih staza (cca 52 m3) te odvoz (betonske staze ako je moguće usitniti u kameni materijal, odvoz zemlje možemo i mi organizirati, ili ponudite)
- ugradnja geotekstila 122 m2
- dobava i ugradnja kamenog materijala za tampon (28 cm) (35 m3 ako nema materijala od postojećih betonskih ploča)
- ugradnja rubnjaka 71 m, rubnjaci 8/20/100
- ugradnja betonskih opločnika Semmelrock ili Samoborka d = 8 cm ili 6 cm, 122 m2
Nabavljamo sami:
- Semmelrock ili Samoborka opločnike tipa Asti kombi ili Castello Antico
- Rubnjake 8/20/100
- geotekstil
Slika postojećeg stanja i gruba skica željenog je u prilogu. Radove bi voljeli odrediti u rujnu.
Opcija je i rekonstrukcija stepeništa, ulaza u kuću (rušenje postojećeg i izgradnja u stilu kolnog ulaza). To ćemo dogovarati naknadno ako se dogovorimo oko ponude za kolni ulaz.