
Postava parketa
Blacko
Digao mi se parket u promjeru 1 m, trebam majstora za sanaciju i popravak. Vlasnik sam kuće koja je u srednjem roh-bau stanju. Zatvorena je no nema fasade te su unutra goli zidovi. Napravljeno je idejno rješenje s nacrtima (idejno, ne izvedbeno).
Potrebna mi je firma koja je u stanju samostalno dovesti kuću u useljivo stanje prema idejnom projektu. To uključuje ali nije limitirano sa: postavljanje fasade, drenažni opkop oko kuće, postavljanje izolacije krova, unutarnji knauf, struja / voda / plin (djelomično izvedeno), kanalizacija, grijanje, izrada i postavljanje namještaja po mjeri, rasvjetnih tijela, električnih prekidača, postavljanje podnih obloga. Trebam napraviti vezu između laminata i parketa jer su 2 prostorije u 1 napravljene. Trebam parketara za brušenje i lakiranje parketa u kući. Ukupna cijena po m2 s materijalom ili materijal po dogovoru. Radi se o 3 sobe površine cca 50 m2. Plaćanje odmah. U toku smo kupnje nekretnine. Zgrada ima površinu od 314 m2, neto 283 m2 i tražimo ponudu za kompletno završavanje tog objekta. Koliko shvaćamo po opisu nekretnine sa slika iz prodajnog oglasa, potrebno je postaviti sve unutrašnje instalacije (vodovod, kanalizacija, struja, grijanje) prozori, vrata, zavrsni podovi (keramika, parketi), žbuku na unutrašnjim zidovima te vanjska fasada i ostalo.
Vlasnik posjeduje kompletnu arhitektonsku dokumentaciju za nastavak gradnje i predložio je da sami odaberemo izvođača radova koji će doći do njega pogledati dokumentaciju i nama direktno dati ponudu.
Molimo da stupite u kontakt s vlasnikom i dogovorite termin za pregled / inspekciju spomenute započete gradnje te nas obavijestite oko procjene navedenih troškova. Trebam parketara. Brušenje, bajcanje i lakiranje 30 m2 bambusovog parketa. Molim neku okvirnu cijenu. Trebam ponudu za brušenje i lakiranje starih već lakiranih podnih dasaka u kuhinji (cca 10 m2) i parketa hodnika (cca 9 m2).