Podovi i keramičarski radovi

Postava parketa

Donji Koncovčak


Trebam brušenje i lakiranje parketa, ispunjavanje pukotina i tretman za crve na par mjesta 30 m2. Trebam uslugu preslagivanja, brušenja i lakiranja parketa cca 30 m2. Trebam majstora za postavljanje ljepljenjem, brušenje i lakiranje klasičnih parketa na cca 30 m2. Potrebno je postojeći parket prebrusiti te prelakirati; radi se o sobi od cca 16 kvadrata, pošto trenutni radovi na preređenju traju a predviđeni rok završetka je kraj 9. mjeseca. Molio da se rezervira taj termin; molio bih ponudu sa cijenom rada i materijala. Trebala bih brušenje i lakiranje parketa, koja je cijena za cca 20 m2? Sanacija štete u stanu - soboslikarski i parketarski radovi (hrastov lamel parket). Zgrada 90-tih godina izgradnja, 3kat bez lifta.
Soboslikarski radovi:
Otpalo je malo žbuke s plafona u WC-u, ispucani zidovi, saniranje toga, gletanje, brušenje, te bojanje čitavog WC-a, WC je cca 6 m2.
Parketarski radovi:
Napuhan lamel hrastov parket na početku dnevnog boravka, vrata u prostoriju se nedaju do kraja otvorit, škripi parket, oštečen površinski, cca 3,5 - 4 m2 parketa treba razmontirati do ispravnog dijela parketa, odvoz starog parketa, novi parket ugradit izbrusit i prelakirat, te ugraditi aluminijsku prijelaznu lajsnu sa pločica na parket cca 1m duljine.
Materijal bi bio Vaš. Molio bih ponudu za keš. Trebam ponudu za brušene i lakiranje parketa, bukva, 45 m2.