Podovi i keramičarski radovi

Postava parketa

Globočec


Želio bih zamijeniti stari parket s odgovarajućim laminatom. Poželjno je da majstori, odnosno firma nudi svoj laminat ako je cijena povoljna. Moguće je u radove uključiti i skidanje parketa, ovisno o cijeni.
Najbolje bi bilo da netko dođe pogledati stan i da obavimo razgovor, da se dogovorimo oko detalja. Cijena rada po m² je poželjna unaprijed. Volio bih da se radovi obave unutar jednog dana i to u subotu 29.1. ako je to moguće. Očekujem ponude. Dodat ću da uskoro planiram mijenjati i balkonska vrata pa bi bilo idealno kad bi ista fitma preuzela i ove radove, uz određeni popust. U potrazi smo za izvođačem radova za dva stana. Radovi za stan 50 m2: Brušenje i lakiranje parketa u 1 prostoriji veličine cca 15 m2. Krečenje unutarnjih zidova.
Radovi za stan 90 m2: Adaptacija kupaonice - skidanje poda, otvaranje zida od gips ploče, izrada hidroizolacije dijela poda, izrada zida od gips ploče 110 x 260, postava keramičkih pločica na zid i pod, postava jednokrilnih vrata od kaljenog stakla, demontaža jednokrilnih punih vrata. Krečenje unutarnjih zidova za cijeli stan. Trebam parketara za brušenje starog parketa i mat lakiranje, jedna soba. Trebam ponudu parketara za brušenje i lakiranje hrastovih parketa oko 35 m2. Trebam ponudu za niveliranje podova. Skidao sam parket, pa sada treba poravnati pod. Može ponuda s vašim materijalom i druga ponuda samo ruke. Radi se o površini od 2 2m2. Brušenje i lakiranje parketa u dnevnoj sobi, 26 m2, trebam majstora. Brušenje i lakiranje parketa (cca 35 m2). Radovi će se moći obaviti oko 20.09.