Podovi i keramičarski radovi

Postava parketa

Mravince


Potrebno je u gotovo preinačeni završeni tavan, postaviti jelove daske na betonsku neobrađenu površinu. Daske imam a prostor je 58 m2. Uz to zbog vodiča struje, telefona, nadzornih kamera, televizijske antene posebno pažljivo raditi. Posao mora biti izveden u jednom danu a plaćanje putem vašeg POS aparata jer u mjestu ne postoji bankomat. Trebam postaviti ukrasne lajsne na podu, malo šire. Trebam ponudu za postavljanje laminata, soba je ukupno 9 kvadrata. Trebam ponudu za brušenje i lakiranje starih parketa, 37 m2. Trebam parketara za brušenje i lakiranje parketa u dnevnoj sobi (oko 30 četvornih metara). Novi hrastovi parketi postavljeni su prije godinu i pol dana, neposredno prije potresa. Nakon potresa razdvojili su se na mnogo mjesta i popucao je lak (ekološki polumat) pa bih željela da se ponovno izbruse i prelakiraju (ovaj put poliuretanskim lakom). Početak radova: 30. kolovoza Molim ponude. Trebala bih gletatnje i bojanje zida u sobi cca 10 m2. S obzirom da se zidovi nisu dirali od svoje prvobitne gradnje, dosta su neravni i trebalo bi napraviti procjenu i vidjeti što sve još treba. Isto tako u tom prostoru postoji stari parket kojeg bi trebalo prešmirglati i polakirati. Stara vrata koja se tu nalaze trebam promijeniti i eventualno prozore. Trebam ponudu za kompletnu adaptaciju stana od 60 m2. Potrebno je rušenje jednog pregradnog zida i ugradnja novog (knauf) kompletno renoviranje kupaone, postava hidroizolacije u kupaoni, montaža svih sanitarija, (tuš kabina, umivaonik, wc školjka perilica), (kuhinja - sudoper, perilica posuđa). Iizmjena podnih keramičkih pločica u hodniku i kuhinji (25 / 27 m2) parketa u dvije sobe 25 m2) demontažu - montažu radijatora, uređenje zidova, gletanje i krečenje kompletnog stana.
Cijena za sve navedeno neka bude s vašim materijalima potrebnim za kvalitetno izvođenje radova. Ugradbene stavke, sanitarije, parketi, keramika, vrata, galanterija su prepušteni nama na izbor a iste možemo nabaviti preko vas tj. kod vaših dobavljača sa popustom i provjerenom kvalitetom.
Detalje i specifikaciju dogovoriti ćemo u suradnji, prije početka radova. Tražim info ponudu, detaljna ponuda nakon dogovora radova.
Od izvođača zahtjevamo:
• garancija kvalitete i sigurnost
• cijena za gotovinsko plačanje
• materijal uključen u cijeni