-
Postavljanje pločica
Trebam školovanog keramičara za postavljanje pločica na 7 m2 terase i 14 stepenica.
Novo Selo Rok
-
Priprema i postavljanje pločica
Renoviram kupaonu od 5 kvadrata. Vodoinstalater je promjenio cijevi, struja je rješenja. Trebala bih majstora koji će pripremiti prostor za postavljanje novih pločica te pločice i postaviti.
Novo Selo Rok
-
Brušenje i lakiranje parketa
Lakiranje parketa, dvije sobe cca 40 m2, potrebno je pobrusiti prije.
Novo Selo Rok
-
Postava laminata u sobe
Trebam majstora za postavu laminata u 2 sobe.
Novo Selo Rok
-
Postava pločica
U kuhinji na zidu su već postavljene velike pločice. Međutim, pločice su postavljene na visinu niže kuhinje, a mi smo se odlučili na višu kuhinju po današnjim standardima. Zbog toga nam nedostaje cca 15 cm pločica. Pločice smo već kupili te ih treba rezati kako bi mogli nadoknaditi tih 15 ak cm.
Novo Selo Rok
-
Postavljanje pločica na vanjsko stepenište
Trebam majstora za postavljanje pločica - vanjsko stepenište, oko 20 stepenica.
Novo Selo Rok
-
Postava batiškove
Kod 6 stanova od oko 120 m2 (ili ukupno oko 720 m2) gde je keramika na podu, trebam majstora za postavljanje batiškove od medijapana od 10 cm. Investitor je pravna osoba. Molim u ponudi pokraj cijene, okvirni početak i kraj radova.
Novo Selo Rok
-
Postavljanje laminata u dnevnu sobu
Trebam majstora za postavljanje laminata u dnevnu sobu.
Novo Selo Rok
-
Brušenje i lakiranje parketa u stanu
Tražim majstora za brušenje i lakiranje parketa (hrast) površine oko 9,5 m2 u stanu.
Novo Selo Rok