Podovi i keramičarski radovi

Postava pločica

Prapoće


Sanacija balkona koji je ravni krov stanu ispod je već jednom izvršena krajem 2014. godine kada je postavljena nova hidroizolacija i pločice, no negdje voda pronalazi put ispod. Moguće je da su se uslijed potresa pojavile pukotine kroz koje je voda počela prolaziti na strop / stolariju stana. Postavljen je novi silikon uz rubove te je izvršeno testiranje kojim je utvrđeno da i dalje balkon propušta oborinske vode.
Potrebno je izvršiti cjelovitu sanaciju balkona. Dimenzije ugrubo su 260 cm od ulaza na balkon do žardinjere, a poprečno je 435 cm - cca 11,30 m2.
Potrebna je demontaža postojećih pločica, izrada hidroizolacije te postava novih pločica uz uređenje obruba – ukratko „ključ u ruke“ princip. Plaćanje bi se vršilo putem pričuve - GSKG. Trebam ponudu keramičarara za fugiranje prirodnog kamena unutar kuće. Oko 60 m2, s tim da oko 40 m2 treba kamen i ovistiti. Dovršavanje postavljanja podnih i zidnih pločica, izrada odvodnje za walk in tuš i fugiranje pločica. Trebam keramičara za postavljanje pločica po stepenicama na postojeće. Trebam ponudu za građevinske radove, sanacija dijela fasade sa materijalom, zamjena dijela pločica unutar objekta sa materijalom, sanacija pomoćnog objekta, puktine nastale usljed rada sa pikamerom u blizini, imam kvadrature koje je potrebno sanirati. Trebam keramičara, postavljanje podnih pločica na balkon dimenzija cca 6.3 m x 1 m (cca 7 m2), uključivo sa okapnom lajsnom i coklom, na prvom katu obiteljske kuće. Pločice su dimenzija 60 x 60 cm. Trebam ponudu keramičara za polaganje unutrašnje keramike 55 m2, podne. Keramika na postojeću keramiku ili skidanje stare keramike i polaganje nove treba keramičar pogledati i odlučiti. Plus 35 m2, treba obložit zidove balkona u keramiku vanjski rad. Molim ponude.