Postava pločica
Sveti Filip Jakov
Trebam ponudu za ljepljenje pločica. Trebam ponudu za postavljanje mozaika, staklene mozaik pločice u bazenu 57 m2. Trebam ponudu za polaganje keramičkih pločica 30 x 60 cm, ca 300 m2. Trebam ponudu za građevinske radove izrade termofasade na obiteljskoj kući i adaptaciju vanjskih terasa oko 40 m2 (skidanje postojeće keramike i postava nove). Sanacija balkona koji je ravni krov stanu ispod je već jednom izvršena krajem 2014. godine kada je postavljena nova hidroizolacija i pločice, no negdje voda pronalazi put ispod. Moguće je da su se uslijed potresa pojavile pukotine kroz koje je voda počela prolaziti na strop / stolariju stana. Postavljen je novi silikon uz rubove te je izvršeno testiranje kojim je utvrđeno da i dalje balkon propušta oborinske vode.
Potrebno je izvršiti cjelovitu sanaciju balkona. Dimenzije ugrubo su 260 cm od ulaza na balkon do žardinjere, a poprečno je 435 cm - cca 11,30 m2.
Potrebna je demontaža postojećih pločica, izrada hidroizolacije te postava novih pločica uz uređenje obruba – ukratko „ključ u ruke“ princip. Plaćanje bi se vršilo putem pričuve - GSKG. Trebam majstora za postavljanje podnih pločica u kuhinji, 8 m2, hitno. Trebam postavu samo 3 m2 podnih pločica u starom kupatilu. Prethodne skinute.