Podovi i keramičarski radovi

Postava pločica

Velike Sesvete


Promjena keramičkih pločica na balkonu, moguće i popravak hidroizolacije. Pločice se odljepljuju, fuge su ispucane, površina cca 6 m2, zgrada izgrađena 2005. godine. Trebam keramičara za ravnanja zidova u kupaonici i postavljanje keramike. Trebam ponudu za unutarnje građevisnke radove 80 m2. Pregradni zidovi, instalacije, podovi, pločice, 4 kupaone, 2 kuhinjice. Želim u dva kupatila cca 10 m2 svako, postaviti dekorativni beton preko postojećih pločica i kade zamijeniti walk In tušem ili kabinom za tuširanje. Trebam keramičara za adaptaciju kuhinje skidanje starih pločica sa zida i poda te postavljanje novi te provjeru svih instalacija za vodu i struju. Trebamo keramičara za jedan mali posao. Radi se o kuhinjici 280 * 130 cm, gdje treba popločati pod, što je cca 3,5 m2 i zidove cca 20 m2 (na jednom zidu je bojler, na jednom mali prozor, na jednom vrata pa su kvadrature približne).
U kuhinjici već jesu stare pločice pa bi nove trebalo lijepiti na stare. Ako je to dobra ideja - i na pod i na zidove bi htjeli velike ploče, ne male pločice. Stan je na 4. katu zgrade bez lifta. Najbitniji nam je termin radova jer smo ograničeni vremenom - kuhinjica je u stanu koji bi se oko sredine 12. mjeseca trebao isprazniti, tako da bi se i pločice trebale polijepiti u tom razdoblju (sredina prosinca) - do kraja 12. mjeseca treba još ići namještanje i useljenje.
Ako imate i svoje pločice, možete i to navesti, boja pločica bi trebala biti jako svijetla. Raditi se može cijeli dan, neograničeno. Sve kombinacije posla, dogovora, plaćanja dolaze u obzir! Hvala na javljanju. Trebao bih majstora za postavljanje pločica u 12. ili 1. mjesecu.