Podovi i keramičarski radovi

Postava podnih pločica

Sarvaš


Trebam ponudu za radove adaptacije kupaonice veličine 2 x 2.2 m (demontaža starih sanitarija i keramike te montaža novihi ugradnja podnog električnog grijanja i zamjena PVC prozora veličine 90 x 60 cm).
Spuštanje knauf stropa po cijelom stanu veličine 63 m2 za minimalnu visnu (5-6 cm) za ugradnju LED kocki 15 x 15 cm.
Električne instalacije u spuštenom knauf stropu spojene na postojeće žarulje. Trebam keramičara za kupaonu, pod i zidovi i kuhinju pod i zid između elemenata. Samo oni koji mogu odmah početi sa poslom. Trebam ponudu za preuređenje kupaone od cca 4 m2:
- demontaža postojeće kada i sanitarija
- skidanje starih pločica, podovi (3,8 m2) zidovi (18 m2)
- postavljanje novih dovodnih i odvodnih cijevi
- postavljanje podnog grijanja
- postavljanje novih podnih i zidnih pločica Trebam ponudu za građevinske radove postavljanja hidroizolacije na balkone, postavljanje pločica i sve što ide uz to. 3 balkona, 2 po 3 m2, te 1 od 9 m2. Tražim keramičara. Potrebno je napraviti hidroizolaciju balkona te postaviti i fugirati pločice. Radi se o dva mala balkona i jedan veći. Sve zajedno cca 20 m2. Potreban mi je keramičar za postavljanje pločica u hodniku 7 m3. Sve je spremno za postavljanje. Skidanje starih pločica, hidroizolacija i postavljanje novih pločica, cijena po kvadratu?