Podovi i keramičarski radovi

Postava podnih pločica

Strmec


Trebam ponudu za keramičarske radove (s eventualnom hidroizolacijom) na terasi cca 30 m2. Trebam ponudu za adaptaciju kupaone, micanje kade, stavljanje walk in tuša, postav pločica, sređivanje parketa u stanu, zidove prebojati. Trebam keračičara za postavljanje oko 30 m2 pločica u kuhinji i u hodniku. Tražim ponudu za postavljanje keramičkih pločica na balkonu cca 12 m2. Tražim majstore koji bi mogli izvesti slijedeće radove: postavljanje odvoda i dovoda u kuhinji te spajanje na mrežu,(trenutno je priključak na hidro pak) ravnanje poda, postava podnih i zidnih pločica cca 9 m2, nešto električarskih radova (dodavanje utičnica, šaltera), postava sobnih vrata, postava knaufa. Također bi trebala izrada vrtne kućice s temeljima, dimenzije 3 x 3 m. Radovi se izvode na vikendici i potrebno je završiti do kraja mjeseca. Trebam ponudu za građevinske radove popravka armirano-betonskog podesta stubišta ukupne površine 4 m2: Uklanjanje podne obloge od kamenih ploča u prostoru ulaznog hola (u daljnjem tekstu: podest). Uklanjanju se svi odlomljeni i slabodržeći slojevi nosive podloge do razine potrebne za umetanje dodatnih armaturnih šipki i nivelaciju površine tj. pripremu površine za ljepljenje nove podne obloge.
Keramičarski i kamenarski radovi: Dobava i dostava potrebnog materijala, te izrada i ugradnja podnog opločenja podesta keramikom / kamenom i ugradnja pojedinačnih otpalih coklova, duž cijelog stubišta (ukupne površine od max 1 m2).
Odvoz i zbrinjavanje građevinskog otpada. Potrebne informacije: troškovnik materijala, cijena radova, početak i trajanje izvedbe. Trebam ponudu keramičara za ljepljenje pločica preko starih. Potrebno je postaviti pločice na balkonu preko starih pločica. Površina balkona je cca 8 m2.