
Postava podnih pločica
Žestilac
Trebam ponudu za skidanje starih parketa i postavljanje laminat (27 m2 laminat) + 5 m2 skidanje parketa i stavljanje pločica. Također skidanje zidne obloge - lamperije i postavljanje zidne obloge na unutarnji zid 9 m2. Potreban mi je majstor za dizanje starih pločica, ravnanje podova i postavljanje novih pločica u stanu. Radovi bi trebali biti završeni prije Božića.
Ukoliko ste zainteresirani za posao najbolje bi bilo da dođete i procijenite koliko bi to koštalo po kvadratu. Trebam majstora za postavu keramičkih pločica 8 m2 poda i 60 m2 zida. Trebam ponudu za slijedeće radove:
1. rekonstrukcija i dogradnja krovišta na kući i dvorišnoj zgradi.
2. prenamjena postojećeg sjenika u garažu (uklanjanje postojeće drvene građe, iskop i betonaža temelja, zidanje, izrada prilazne rampe, ugradnja vrata).
3. uklanjanje postojećeg drvenog stropa u sobama te ugradnja bijelog stropa
4. uklanjanje parketa i izrada izolacije i podloge za laminat u sobama
5. fasada na kući i dvorišnoj zgradi Trebam ponudu keramičara za polaganje keramike, 7 m2 pločica u kuhinji. Trebam ponudu za građevinske radove sanacija vanjske terase. Nakon potresa propušta vodu uz dimnjak u donju prostoriju. Trebalo bi djelomično izvesti hidro izolaciju tog djela te dovesti u prvobitno stanje. Hidro i termo izolacija, glazura, keramika i dio termo fasade koji se treba skinuti da se napravi sanacija. Trebam majstora za postavljane oko 16 m2 keramike, idući petak.