Postava stiropor fasade
Draganići
Trebam ponudu za izradu kompletne fasade 10 cm, stiropor. Trebamo za novogradnju: unutarnji radovi na zidovima, fasada i keramički radovi. Mogućnost dogovora od 15.9. Trebam ponudu za građevinske radove izrade fasade na stambenoj zgradi. Trebam ponudu za izradu (500 m2) termo fasada 10 cm, na stambenoj zgradi. Trebam ponudu za građevinske radove strojnog žbukanje. Fasada je ukupno circa 120 m. Površina je stari istarski kamen. Jerte oko prozora mora ostati vidljivo. Želimo završnu boju u terakoti crveno / smeđa. Trebam ponudu za građevinske radove.
Glavni objekt je adaptiran te je ostao ovaj manji za adaptaciju koji bi se pretvorio u stambeni prostor.
Radi se o objektu koji ima tlocrtnu površinu od 20 m2 gdje bi se sa zadnje strane dodala kupona od cca 6,50 m2 i malo spremište, pov 3,00 m3 = 10 m2. Na kupaoni bi došao kosi krov sa izolacijom. Ispred objekta se betonira 8 m2 i na tome se radi nadstrešnica.
Na katu je spavaći prostor pod kosim krovom. Svi novi krovovi su limeni crvene boje – slijedi dogovor.
Priključci za: hladnu vodu, toplu vodu i centarlno grijanje su predviđeni već u glavnom objektu. A malo niže na istočnoj strani 5 m je udaljena septička jama.
Struja, voda: odvod i dovod te centralno grijanje – radijatori su za taj objekt (5 radijatora)
Uz taj objekt se pridviđa i izrada te montaža kosog kroviča na južnoj strani glavnog objekta da se osobe zaštite od padalina.
Na katu objekta dolaze na međukatnoj konstrukciji tavaloni od 5 cm i OSB ploče od 22 a na njih laminat.
Zidovi kupaone i zidovi doljnjeg dijela se žbukaju a ostalo je knauf.
U doljnjem dijelu ide keramika.
Fasada je termo stiropol od 8 cm a za boju slijedi dogovor, boja koja se može prati – odbija vodu (takvu imamo na glavnom objektu).
U prilogu je troškovnik.
Trebam ponudu za: zamjenu stolarije, izradu fasade, zamjenu krovišta, te opcionalno: ugradnju solarnih panela na to novo krovište, izgradnju garaže.