Gradnja, grubi radovi

Postava tlakavaca

Bijela


Trebam ponudu za građevinske radove opločavanja dvorišta, ukupna površina za opločivanje je 60 m2 uz to potrebno je i 130 metara rubnjaka (ravni). Prva faza:
1. Izgradnja septičke jame kapaciteta 30 m3
2. Izgradnja zida s 2 otvora za vrata – duljina 370 cm, visina 240 cm
Druga faza (slijedi ubrzo nakon završetka prve faze):
3. Izgradnja ogradnog zida – duljina 80 m, visina 50 - 100 cm.
4. Oblaganje ogradnog zida kamenom
5. Izgradnja zida - duljina 550 cm, visina 240 cm
6. Izgradnja pečenjare (roštilj-kućica)
7. Popločavanje dvorišta – 300 m2
8. Izgradnja drvene nadstrešnice na stupovima (krovište sa crijepom) - 50 m2
9. Izgradnja 2 drvene pergole – ukupno 40 m2.
Moguće je ugovaranje pojedinačnih radova ili svih zajedno. Plaćanje u gotovini. Osiguran besplatan smještaj na gradilištu (u novoizgrađenoj namještenoj 4-sobnoj kući). Teren je poravnat, nalazi se uz glavnu cestu tako da je pristup izuzetno jednostavan. Dostupna struja i voda. Betonara je u neposrednoj blizini. Skice dostupne na upit. Tražim majstore, skupljam ponude za betoniranje nekih cca 250 kvadrata, većina bi išla u beton a dio od nekih 10 kvadrata u kockice / tlakavace. Preko 100 kvadrata je zemlja a ostalo je stari beton najvjerovatnije bez mreže. Znaci ovo bi trebalo polupat do kraja, odvući, nasuti tampon i izbetonirat kako treba sa mrežom. Na ulazu bi išli i rubnjaci. Račun mi ne treba tako da se traži minimalna ponuda. Radovi bi se izvodili od proljeća. Trebam ponudu za građevinske radove izrade podloge za asfaltiranje ili postavljanje betonskih ploča za prilazni put (priprema puta za asfalt ili betonske ploče). Radovi bi obuhvaćali iskop, rasplaniranje zemlje, izradu drenaže, tekstilnu podlogu, nasipavanje odgovarajućeg kamena i nabijanje. Put je pod blagim nagibom, dugačak 45 m i širina 3 m, što čini 135 m2. Ponuda bi trebala sadržavati:
1. Ponuda za izradu podloge
2. Opcija A - Ponuda za postavljanje asfalta na tu podlogu
3. Opcija B - Ponuda za postavljanje betonskih ploča debljine 8 cm + rubnici na tu podlogu + dodatna priprema postavljenje podloge za ploče. Trebam ponudu za građevinske radove popločavanje dvorišta betonskim pločama 40 × 40 × 3,8, površina 4 × 2,4 m. Trebam ponudu za postavljanje rubnjaka 80 metara, betoniranje parapeta za kliznu ogradu 10 metara, postavljanje tlakavaca oko 130 m2. Trebam ponudu za građevinske radove, postava 120 m2 opločnika, 50 metara rubnjaka. Podloga manje vise grubo pripremljena.