Gradnja, grubi radovi

Postava tlakavaca

Dragišići


Trebam ponudu za postavljanje kocki i cijenu za same kocke. Teren i sve ostalo je pripremljeno. Trebam uslugu uređenja dvorišta, postava tlakovaca a ostatak kamenčićima. Dvorište je 80 m2. Tražim majstora za postavljanje tlakavaca, radi se o prilaznoj stazi u dvorištu pokraj kuće. Molim cijenu po m2. Tražim ponudu za građevinske radove po m2 za popločavanje dvorišta u mjesto za parkiranje betonskim kockama, nabavu materijala i sa svim potrebnim radovima. Riječ je o 20 m2. Molim da ponude uključuju i PDV. Molim ponudu za uređenje okućnice postavljanjem opločnika ili betonskih kocki. U cijenu ponude potrebno je uključiti i sve predradnje: skidanje gornjeg sloja zemlje, nabijanje podloge, postavu rubnjaka, postavu oplocnika, odvoz i deponiranje šute.
Molim cijenu za kompletnu izvedbu sa vašim materijalom i cijenu samo za izvođenje radova. Radovi bi trebali biti gotovi do sredine 10. mjeseca ove godine.
Također Vas molim fotografije izvedenih radova i /ili kontakte Vaših preporuka. Adaptacija manjeg dvorišta i uređenje. Radi se o manjem dvorištu, više kao staza i puteljak koji sa strane ima cvjeće. Trebam majstora za preuređenje dvorišta, treba maknuti cvjeće koje je sa strane kako bi se dvorište proširilo i postavi se ploče za dvorište. Trebamo ponudu za postavljanje kocaka, sve bi pripremili prije od rizle, bagera, žabice, znači samo radnik koji bi ih postavio.