Adaptacije i radovi u interijeru

Postava vodonepropusnog knaufa

Kaštelanec


Trebam ponudu za demontažu 4 sobna vrata. Obući zid u knauf i pripremiti za novu stolariju. Zamjena starih knauf ploča (stavljeno na drvenu konstrukciju) i postavljanje novih. Površina - strop 25 m2, zid 14 m2, potrebno:
- skinuti i odvesti stare knauf ploće i izolaciju
- postaviti metalnu konstrukciju za ugradnju novih ploča
- staviti knauf i izolaciju Izgradnja pregradnih zidova (knauf), rušenje zidova za prolaz i prozor. Zanima me cijena knaufanja stropa, kuća u adaptaciji. Trenutno na stropu imam trstiku / žubuku. to bi skinuo sam lagano kroz tjedan dana.
Ispod toga su drvene grede i daske (iznad betonska deka od 18 cm). Kvadratura je 43 kvadrata (+- 1 kvadrat). Početak radova kroz mjesec dana, najkasnije mjesec i pol. Trebam ponudu za izradu knauf stropa cca 40 m2 i bojanje zidova poslovnog prostora cca 400 - 500 m2. Trebam ponudu za postavu knaufa i gletanje na unutarnje zidove, na već postojeći stari knauf, cca 120 m2. Zanima me ponuda za bojanje zidova cca 90 m2 sa svim prije potrebnim radovima (zaštita, impregnacija i nešto sitno gletanja) te izradu spuštenog stropa od knaufa cca 30 m2. Boja je moja tako da treba ponuda za ruke.