Postava vodonepropusnog knaufa
Štinjan
Trebam dva pregradna zida od knaufa, cca 15 m2 knaufa. S kojima bi se pregradio prostor za spavaću sobu, 2.6 x 3 metra svaki zid.
Treba ugraditi ulazna vrata i mali prozor, koje bih sama pribavila. Potrebno mi je postaviti knauf ploče na ravni zid 7,4 x 2,6 m. Na zidu se nalaze na 3 mjesta ukupno 4 utičnice, a na gornjem dijelu razvodne kutije koje moraju biti dostupne. Letve u razmaku od 0,5 m, knauf ploče i stiropor debljine 3 cm su kupljene, ali nema šarafa za letve, šarafa za ploče te završne boje. Bilo bi potrebno:
- porezati karnišne zavjesa za debljinu postavljenog knaufa (postavljene od zida do zida) na jednoj i drugoj strani zida
- postaviti letve kao podlogu
- postaviti ploče
- gipsati spojeve
- gletati zidove
- izbrusiti zidove
- pobojati dogovorenom bojom. Izolacija potkrovlja 10 cm mineralnom vunom i knaufom, impregnacija greda, gletanje i farbanje. Kuća je novogradnja. Površina krova 52 kvadrata, površina zidova za gletanje i farbanje cca 240 kvadrata. Trebam ponudu za rušenje pregradni zidova. Izrada od knaufa novih zidova. Premjestanje kuhinje sa instalacijom voda / struja. Keramičarski radovi cca 15 kvadrata. Skidanje starog stropa i izvođenje novog Armstrong spuštenog stropa. Sav potreban materijal od izvođača, Prostorija je veličine 58 m2. Trebam ponudu za sanaciju spuštenog stropa armstrong - zamjena ploča i popravak dijela visilica. Krpanje rupa na zidovima i ličenje cca 50 m2. Tražim majstora za uređenje sobe cca 40 m2. Knauf, gletanje, farbanje.