Podovi i keramičarski radovi

Postava zidnih i podnih pločica

Raven


Trebam ponudu za žbukanje zidova, podne i zidne pločice, kuhinje i hodnika, 3 × 3, hodnik 3 × 1.15. Trebam ponudu keramičara za polaganje keramike u kupatilu. Trebam izolaciju u tušu, postavljanje zidnih pločica dimenzije 60 x 120 cca 12 m2 i podnih cca 7 m2, normalnih dimenzija, postavljanje vrata tuša i svih sanitarija. Keramičke pločice vanjske, balkonske, molim ponudu za skidanje starih keramičkih pločica i odvoz te postavljanje novih pločica 70 m2. U pitanju je stan od 52 m2, treba položiti estrih na cca 38 m2 stana, staviti knauf - izgradnja jednog zida i spuštanje jednog segmenta u kupaoni, ožbukati, pregletati, obrusiti i obojati zidove i stropove - cca 200 m2, postaviti klupčice na vanjsku stolariju, obraditi balkon nakon što je uklonjen klizni prozor, obojati ga. Hidroizolacija kupaone, postavljanje pločica na podove i zidove kupaone, kuhinje i pod balkona.
Molim da me se kontaktira isključivo putem maila. Trebam keramičara za postavljanje pločica na pod u kuhinji dimenzija 4,2 x 4 m. Također postavljanje pločica na zid okolo elemenata od kuhinje te oblaganje zida oko kamina.
Kupaonica: postavljanje pločica na pod dimenzije 3,5 x 3 m te na zidove i oko sanitarija. Trebam ponudu za postavljanje knaufa, postavljanje grede, estrih i postavljanje pločica. Trebam ponudu za postavljanje vanjskih pločica u predvorje i stubište, te na terasu ukupne površine 70 m2. Stubište ima ukupno 4 x 8 stepenica i 3 podesta. Terasu - 20 m2 je potrebno hidroizolirati i ukloniti stare pločice. Predvorje - 20 m2 je potrebno nivelirati prije postavljanja pločica.