Podovi i keramičarski radovi

Postava zidnih pločica

Beketinci


Želim farbati pločice u kupatilu (farba je kupljena). Siva boja i bijela boja, 26 m2. Trebali bi ponudu za sanaciju 6 balkona u zgradi, svaki po 2,5 m2. Treba mi majstor keramičar za postavljanje pločica 25 kvadrata. Ponuda za kompletnu adaptaciju kupaonice, 3.5 m2 podnih pločica, 18 m2 zidnih pločica, nova električna i vodoinstalacija, hidroizolacija, ugradbeni vodokotlić, tuš kada 120 x 80. Nalazi se u stambenoj zgradi s liftom. Trebam majstora za postavljanje zidnih i podnih pločica u kupaonu. Trebamo uređenje pločica na podu u kuhinji i lamel parketa nakon stare adaptacije stana kada je mican dio zida i dodavan dio knaufa u blagovaonskom dijelu stana. Ako se ne može popraviti onda može postava novog poda u kuhinji i blagovaonici. Također, bojanje cijelog stana od 45 m2. Zgrada je s pocetka 1980 g. Prvi kat, javni parking ispred zgrade. Molim kada bi mogli doći pogledati stan radi dogovora? Trebam ponudu za obnovu kupaonice koja je stara preko trideset godina i niti jednom u tom periodu nije adaptirana. Kupaonica je cca velicine 2 x 1.5 m.
Tražim vađenje stare kade, ugradnja tuš kabine u kut, promjenu dovodnih cijevi, kao i postavljanje novih u potpunosti zajedno sa drugacijom shemom i 2 nova izlaza te postavljanje umivaonika (koji zasada ne postoji).
Pritom bi htio skidanje starih pločica i ljepljenje novih, kao i ostale keramičarske radove po dogovoru. Zanimala bi me okvirno cijena.