Podovi i keramičarski radovi

Postava zidnih pločica

Broćanac


Trebam keramičara za postaviti 2 kvadrata pločica u kuhinji. Tavanski stan veličine 40 m2 treba pofarbati i pokrpati napukline od potresa (zid od knaufa). U kupaoni treba postaviti nove pločice i promijeniti mješalicu i vodovodnu cijev. zamjena starih pločica nakon renovacijskih radova vodoinstalatera. Nekih 5.5 kvadrata za mali wc i 8,5 kvadrata za malo kupatilo, plus nešto podnih za iste. Potrebno je postavljanje oko 3 m2 pločica na 1 zid kupatila. Stare pločice su skinute i dio je sačuvan, no potrebna je kupnja i dovoz 2 paketa pločica - vel. 20 x 25 i ostalog (ljepilo za pločice, masa za fuge, križići za plocice itd.) potrebnog iz Bauhaus-a (sive ili bijele vel. 20 x 25, stare pločice su plave, pa da bude što sličnije). 10-ak pločica će trebati rezati na manju dimenziju. Ispod se nalazi kutna kada. Trebam ponudu za rekonstrukciju kuće. Između ostalog, potrebni su mi kvalitetni keramičari iz okolice. Iz priloga ovoj poruci opisani su svi poslovi i količine. Privatna kuca (cca100 m2). Arhitektonski projekt postoji. 1. faza:
Rušenje postojećih zidova, dizanje podova (keramika, parket). Probijanje otvora za dva prozora i stijenu na izlaz na terasu. Gradnja novih pregradnih zidova, žbukanje, elektro instalacije, odvod dovod vode.
2. faza: Postavljanje keramike, gletanje i farbanje zidova. Trebam ponudu za keramičarske radove, potrebno je postaviti pločice na vanjsku terasu, 45 m2.