
Postava zidnih pločica
Neorić
Trebam ponudu keramičara za polaganje keramičkih pločica, podnih (cca 42 m2) i zidnih (cca 48 m2). Trebam ponudu za adaptaciju krova i unutarnje uređenje stana.
Kompletna promjena krovišta cca 150 m2 (osim greda), ugradnja klasičnih prozora (1 na istočnoj, te 2 dvokrilna od poda do stropa na zapadnoj strani uz prilagodbu krovišta - sjever i jug je ciglani) termoizolacija krova, biber crijep, te unutarno uređenje unutarnjeg prostora cca 55 m2.
Prostor je klasičan neiskorišten tavan s izgrađenim unutarnim zidovima (cigla) i betonski pod, krovište s salonitnim pločama. Priključci su provedeni do etaže. Ugradnja 2 unutarnja vrata, uređenje zidova i podova (pluto u stambeni prostor i pločice u kuhinji i kupaoni)
Početak radova polovicom godine. Molim okvirnu ponudu s vašim materijalom i radom uključenim u cijenu. Trebam majstora koji bi mi postavio pločice na unutarnje skale u kući. Trebam ponudu keramičara za polaganje keramike u dnevnom boravku 25 m2, na podu je trenutno parket koji treba također ukloniti, kolika je cijena? Trebam ponudu za brušenje mozaika ca 120 kvadrata i postavljanje vanjske keramike ili kamena 45 kvadrata. Trebam majstora za promjenu silikona na kadi. Trebam ponudu keramičara za postavu keramike u kući 100 m2.