Podovi i keramičarski radovi

Postava zidnih pločica

Oćestovo


Trebam skidanje starih te postavu novih pločica sa zidova u kupaonici. Kvadratura oko 10 m2. Trebam ponudu za nadsrešnicu drvenu za dva auta. Velična cca 8 m plus da je krov napušten cca 80 cm. Zamišljno je da se od garaže pa prema cesti postavi po pet stuopva koji bi bili povezani štaflom po dužini i poprečno. Krov bi bio limeni s olukom i žljebom. Trebam keramičara za postavljanje podnih pločica i zidnih samo u tuš kabini. Trebam ponudu keramičara za polaganje keramike u kupaonici površine cca 25 kvadrata s početkom rada 22.06. Molim ponudu za adaptaciju vikendice površine otprilike 30 m2. Radovi bi se izvodili početkom ili tijekom ožujka a potrebno je sljedeće, ovisno o dogovoru i mogućnostima izvedbe:
Instalacija vodovodnih dovodnih i odvodnih cijevi i sanitarije za kuhinju i kupaonicu (vani se nalazi bunar s pitkom vodom); Zidarski radovi; Žbukanje zidova; Polaganje keramičkih pločica ili podnih obloga; Soboslikarski radovi; Gletanje zidova i stropa; Bojanje zidova i stropa; Postavljanje parketa ili drugih materijala ovisno o dogovoru; Montaža tuš kabine, umivaonika i sl.; Postavljanje ograde oko okućnice. Okućnica je veličine 5000 m2 ali samo dio bi bio ograđen. Isto tako tamo se nalaze i betonski stupovi od starog vinograda koji se mogu iskoristiti pri izgradnji ograde, što je vidljivo na slikama.
U privitku su slike, molim sve ponuđače da kontaktiraju na email i u kojem periodu su u mogućnosti odraditi adaptaciju? Lijep Pozdrav, Tomislav Mala kuhinja u L, minijaturna. Imam uređaje za ugraditi. Treba mijenjati pločice, zidne i podne. Materijal neke srednje kvalitete. Trebao bi netko doći i zapravo sve od starta odrediti, reći mi što trebam i sve od početka do kraja ako je moguće. Molim ponudu za izmjenu kade u tuš i postavljanje novih pločica 6 mm, 120 x 120 cm.