Podovi i keramičarski radovi

Postava zidnih pločica

Žestilac


Trebam ponudu za adaptaciju kupaonice. U kupaonici je potrebno:
- ukloniti staru kadu i umivaonik (slika)
- ukloniti odvodnu cijev (slika)
- ugraditi dvije tuš kade s kabinom 80 x 80 cm i pipom
- ugraditi dva umivaonika i pipe
- ugraditi jedan pisoar i pipu (vidjeti nacrt)
Potrebno je na dijelovima, koji će se štemati i dijelovima koji će biti bez pločica nakon štemanja, postaviti nove uz maksimalno očuvanje starih pločica.
Mješalice, kade, tuš kabine, pisoar i umivaonike ja nabavljam. U prilogu je i slika budućeg stanja. Vrijeme radova: u roku par dana, dok pribavim opremu. Trebam ponudu za keramičarske radove (s eventualnom hidroizolacijom) na terasi cca 30 m2. Trebam majstora za postavljanje pločica na balkon s hidroizolacijom cca 7 kvadrata, hitno. Pločice i ljepilo imamo, ostalo je na majstoru da kaže što treba nabaviti on ili mi te nas zanima cijena posla (ruke) za pokrivanje terase i stepenica. Površina terase sa stepenicama je max 35 m2. Trebam majstora za postavljanje pločica 2,5 kvadrata podnih i 6 kvadrata zidnih te priprema za postavljanje (estrih sa padom u prostoru tuša). Početak rada obavezno ovaj mjesec. Trebam ponudu keramičara za polaganje podne i zidne keramike:
- postavljanje podnih pločica na površinu 34 m2
- postavljanje cokli - 34 m
- postavljanje zidnih pločica 20 m2 (prije postavljanja potrebna hidroizolacija na dijelu zida) Postavljanje keramike na podove u garsonjeri od 23 m2 i zidne pločice u kupaoni.