
Postavljane gipskartonskih ploča
Belica
Trebam ponudu za montažu amstrong stropa, 27 m2. Trebam ponudu za dogradnju dva knauf zida zbog zamjene starih vrata novima. Rezanje jednog zida zbog proširenja otvora za vrata, nakon postavljanja vrata, obrada, gletanje i bojanje zidova, postavljanje pločica na stepenice i balkon. Tražim majstora za gletanje zidova i postavu knaufa. Potrebna nam je adaptacija, odnosno prenamjena poslovnog u stambeni prostor cca 55 m2.
- glazura na cca pola prostora 25 m2
- knauf pregrade
- postavljanje keramike i laminata
- izbijanje stare stolarije i ugradnja nove uz podzidavanje, izbijanje ulaznih vrata i ugradnja novih te probijanje jednog prozora
- gletanje, krečenje
- nešto električarskih radova
- proširenje postojećeg centralnog grijanja za dva grijaća mjesta.
Lijepo molim da mi se jave ponuđači koji će mi dati ponudu financijski specificiranu po pojedinoj stavci radova. Trebam majstora za uređenje ugradbenog ormara od knaufa (kanadska kuća). Potrebni su suhi radovi na proširenju otvora fronte te izvedba unutrašnjosti ormara od npr. MDF-a te prednja klizna vrata. Trebam ponudu za radove sanacije stropa skladišnog prostora u prostorima farmacetuske tvrtke. Molim da mi se hitno javi slobodni majstor za radove.
Radi se o Armstrong pločama. Trebam ponudu majstora zidara i knaufera.