Gradnja, grubi radovi

Postavljanje estriha na podno grijanje

Benići


Tražim izvođača građevinskih radova na zgradi. Nekretnina je nedovršena stambena građevina.
Građevina se nalazi na zemljištu veličine 1700 m2. Sastoji se od prizemlja, te 1., 2., 3. i 4. kata. U zgradi je predviđeno 26 stanova, netto 1350 m2, 23 parkirna mjesta, 2 lifta te 3 garaže. Neposredan pristup s asfaltirane ceste i mogućnost priključenja na navedenu komunalnu infrastrukturu.
Vlasništvo je 1/1, glasi na firmu i nema tereta. Objekt ima građevinsku, lokacijsku dozvolu i projektnu dokumentaciju. U neposrednoj blizini je vrtić, škola, trgovina, autobusno stajalište, a udaljenost do vlaka je 10 min.
Kompenzacija u stanovima za materijal i posao. Trebam ponudu za građevinske radove izrade glazure prije pločica. Ukupno cca 20 kvadrata. Trebam majstora za glazuru, vanjsku i unutrašnju žbuku. Trebam ponudu za građevinske radove žbukanja zidova i izradu estriha na podu u prizemlju. Prostorija 6 x 3,5 m. Trebam majstora za adaptaciju: trebam građevinske radove žbukanja, glazure, struja, grijanje, voda, kuća prizemlje 72 kvadrata. Potrebna je izrada plivajućeg strojnog estriha debljine 5 cm, dilatiranje od zidova stiroporom, ugradnje mreže Q 131 i armiranja propilenskim mikrovlaknima, sa svim uključenim materijalom. Glazura ide na betonsku podlogu (obiteljska kuća) površine cca. 300 m2 od čega 100 m2 ide s podnim grijanjem. S radovima je moguće krenuti odmah. Trebam ponudu građevinskih izvođača za završne radove na kući.