
Postavljanje estriha na podno grijanje
Bočkinci
Trebam izradu estriha (glazure) za podno grijanje debljine 4 - 5 cm, površina cca 40 m2. Prizemlje, pristup sa ceste, struja i voda osigurane. Podna glazura oko 120 kvadratnih metara. Trebam građevinske radove: knauf, pregradne zidove i hidroizolaciju te estrih. Trebam ponudu za građevinske radove, postavljanje estriha u kupaoni debljine oko 3 cm na 6 m2. Trebam ponudu za:
1. strojnu glazure cca 90 m2 sa napomenom da 4 cm ide termo pa plus 5 cm glazura, ukupno 9 cm, na podu su elektro instalacije
2. Strojnu žbuku s cementnim špricom do pripreme za gletanje (zidovi i stropovi su od Ytonga) debljine od 1 - 2 cm. Radi se o visokom potkrovlju, otprilike između 400 - 450 m2.
Radovi bi trebali početi za 10 - 15 dana. Trebam ponudu za izradu glazure u 4 prostorije cc 90 m2. Prostorija 16 kvadrata, sada je parket ali je istrunuo i potrebna je glazura i izolacija za drugi pod. Molim ponude sa cijenom.