
Postavljanje estriha na podno grijanje
Karanac
Trebam ponudu za građevinske radove, potrebno je postaviti izolaciju i izliti glazuru na terasu od 15 m2. Trebam ponudu za građevinske radove žbukanja zidova i izradu estriha na podu u prizemlju. Prostorija 6 x 3,5 m. Trebam ponudu za postavljanje podne glazure na oko 130 m2 po cijeloj kući. Potrebna nam je adaptacija, odnosno prenamjena poslovnog u stambeni prostor cca 55 m2.
- glazura na cca pola prostora 25 m2
- knauf pregrade
- postavljanje keramike i laminata
- izbijanje stare stolarije i ugradnja nove uz podzidavanje, izbijanje ulaznih vrata i ugradnja novih te probijanje jednog prozora
- gletanje, krečenje
- nešto električarskih radova
- proširenje postojećeg centralnog grijanja za dva grijaća mjesta.
Lijepo molim da mi se jave ponuđači koji će mi dati ponudu financijski specificiranu po pojedinoj stavci radova. Trebam ponudu za izradu strojne glazure cca110 m2. Glazura je na prvoj etaži. Komplet s folijom i izolacijom. Trebam ponudu za građevinske radove izrade strojne glazure na katu kuće sveukupno 60 kvadrata, sa materijalom. Trebam ponudu za betoniranje poda (postavljeno je podno grijanje) za površinu od 110 m2 prostora na 1. katu obiteljske kuće + betoniranje balkona dodatne površine od 50 m2.