
Postavljanje estriha
Koransko Selo
Trebam ponudu za građevinske radove izrade strojne glazure, trebam termoizolaciju i glazuru, ukupne debljine 8 cm na postojeću deku u potkrovlju. Krovište (lesonit ploče) komplet novi krov sa izolacijama. Stiropor fasada 10 - 14 cm. Svi podovi, glazure sa izolacijom toplinskom. Obrada svih unutarnjih zidova, novi dimljak za kalijevu peć. Nova kupaonica sa tuš kabinom otvorenom.
Neto kvadratura kata cca 38 m2, neto kvadratura prizemlja 30 m2. Trebamo izradu glazure (estriha) na terasi, hidroizolacija je postavljena. U prizemlju stambene zgrade u spremištu površine 17 m2 izvodimo podno grijanje (izvesti će se raster i cijevi s vodom) i nakon što instalateri odrade pripremu treba izvesti:
1) glazuru na ukupnom podu spremišta (cca 15 m2)
2) podest pred ulaznim vratima (cca 2 m2)
Postojeći pod je betonski, a razina novog gotovog poda s keramikom bila bi + 10 cm (glazura je previđena da prekriva 8 cm visine). Do pred ulaz u prostor je moguće doći vozilom i tu parkirati (pored je ulaz u garažu). Radove bi trebalo izvesti za cca 15 dana. Trebam građevinsku ponudu za strojnu glazuru površine oko 240 m2. Trebam ponudu za građevinske radove izrade strojne glazure, ima oko 130 m2, hitno je. Trebam ponudu za građevinske radove postavljanja estriha na podno grijanje.