Gradnja, grubi radovi

Postavljanje estriha

Kutjevo


Trebam ponudu za građevinske radove izrade strojne glazure sa stiroporom 110 m2. Trebam ponudu za postavljanje betonske glazure na betonsku ploču i podne keramike površine oko 20 m2, postavljanje keramike na trijem površine 10,5 m2 te na 9 stepenica širine 1 m. Sa radovima se može početi odmah ili po dogovoru. Očekujem vašu ponudu. Trebam izradu glazure oko 30 m3. Trebam završne radove na terasi. Betonsku podlogu, postavljanje keramke i ogradu. Na cca 100 m2 betonsku glazuru. U toku smo kupnje nekretnine. Zgrada ima površinu od 314 m2, neto 283 m2 i tražimo ponudu za kompletno završavanje tog objekta. Koliko shvaćamo po opisu nekretnine sa slika iz prodajnog oglasa, potrebno je postaviti sve unutrašnje instalacije (vodovod, kanalizacija, struja, grijanje) prozori, vrata, zavrsni podovi (keramika, parketi), žbuku na unutrašnjim zidovima te vanjska fasada i ostalo.
Vlasnik posjeduje kompletnu arhitektonsku dokumentaciju za nastavak gradnje i predložio je da sami odaberemo izvođača radova koji će doći do njega pogledati dokumentaciju i nama direktno dati ponudu.
Molimo da stupite u kontakt s vlasnikom i dogovorite termin za pregled / inspekciju spomenute započete gradnje te nas obavijestite oko procjene navedenih troškova. Trebam ponudu za soboslikarske radove, zanima me gletanje zidova. Radi se o vrlo hrapavim neravnim zidovima kamene kuće. Također, trebam građevinske radove, izravnjivanje betonskog poda. Trebao bi netko pogledati. Molim preporuku majstora, radovi bi započeli u srpnju. Trebam ponudu za pregradne Ytong zidove na prvom katu kuće u novogradnji. Također izrada estriha koji nije izravnan ni povišen.