
Postavljanje fasade s kamenom vunom
Ninske Vodice
Trebam ponudu za fasaderske radove, popravci, pranje i bojenje fasade zgrade od cca 1100 m2. Trebam ponudu za zidarske radove. Nadogradnja kuće prizemnice, odvojen ulaz na kat plus visoko krovište zajedno cca 150 m2 stambenog i cca 40 m2 terase - na etaži visokog krovišta.
Skidanje sadašnjeg tavana, krov je drveni, vraćanje istog nazad nakon gradnje. Izolacija krova 20 cm kamene vune, zidanje, jerte, stepenice, u kasnijem dijelu i fasada.
Fasada 15 cm kamena vuna. Ponuda sa materijalom i bez. Ponuda sa fasadom i bez. Molimo ponudu za izradu fasade sa stiroporom 10 cm, fasadnim sustavom STO, na postojeću fasadu sa stiroporom 5 cm. Fasada bi se tiplala navojnim tiplama Fisher Termoz CS8/210 za beton i CS8/230 za porobeton (siporeks) (Istočni zid je beton, a sjeverni siporeks).
Za lijepljenje stiropora i za dva sloja ljepila za armaturnu mrežicu koristiti ljepilo STO LEVEL UNI. Završna obrada fasade akrilnom zaribanom žbukom STOLIT K 1,5 mm.
Sve raditi prema „Smjernicama za izradu ETICS sustava“ Hrvatske udruge proizvođača toplinsko fasadnih sustava i uputama proizvođača sustava.
Podaci za ponudu:
- Istočna fasada 158 m2 – nema otvora
- Sjeverna fasada 198 m2 – bruto površina
- Negrijani ulazni dio 20 m2 – radi se bez stiropora
- Cokla 30 m2 – radi se sa stirodurom 5 cm i kulirom
- Prozorske klupčice od granita (RossaBeta 3 cm) kom 19 (ukupna dužina cca 28 m, a širina 0,30 do 0,35 cm) – nabavka i ugradnja
Osim predloženog može se ponuditi i drugi jednakovrijedni fasadni sustav.
Ponuda može sadržavati i samo potreban rad uz našu obavezu nabavke skele i cjelokupnog potrebnog materijala, ili prikazana na način da su odvojeno prikazani troškovi rada od troškova materijala.
U prilogu su fotografije sa dimenzijama. Izrada toplinske fasade na kući koja ima prizemlje i kat (prizemlje jednu trećinu ukopano u zemlji). Kuća je veličine 10 x 10 m. Također trebamo izradu dvostrešnog krovišta sa pokrovom kupa kanalica. Trenutno je ravni krov. Trebam ponudu za adaptaciju terase koja se nalazi u prizemlju. Potrebno je betoniranje s hidroizolacijom i postavljanjem pločica. Pola terase je zemlja a druga polovica su betonske ploče povezane smolom. Osim toga potrebna je obnova i farbanje betonske ograde, popunjavanje dva otvora cca 7 x 100 cm i stavljanje cijevi za odvod za vodu. Obnova i farbanje zida (fasade) izvana i iznutra terase.
Također treba postavljanje novih pločica na vrhu ograde i obnovu ili zamjenu metalnog dijela. Trebam ponudu za ljepljenje stiropora, grafitni 20 cm, 500 m2. Tražimo izvođača za izradu fasade cca 240 m2 za novoizgradženu kuću.