Adaptacije i radovi u interijeru

Postavljanje gipsanih ploča

Donji Rajić


Zbog vlage se pojavila plijesan na 2 zida (vanjska) u jednoj sobi. Treba:
- skinuti propale ploče od prešane konoplje (postavljene 1950-ih)
- premezati gole betonske zidove impregnacijom
- postaviti par električnih utičnica
- postaviti toplinsku izolaciju - postaviti knauf - gletati knauf
- zalijepiti raufaser tapete na knauf
- odvesti otpad.
Ta 2 zida su ukupne duljine oko 10 m i visina je standardna. Trenutno je debljina obloge zida 4 - 5 cm i nakon postavljanja izolacije i knaufa ne može biti deblja od toga jer se u protivnom neće moći otvarati prozor koji je na kraju zida. Trebam ponudu za postavljnje knaufa na strop potkrovlja za cca 40 m2. Na stropu je trenutno lamperija i da li je istu potrebno skidati ili se može na nju postaviti knauf? Potrebno mi je pokrivanje nape u kuhinji knaufom. Trebam ekipu / firmu za 1400 kvadrata knaufa. Ima spuštenih stropova, ima pregradnih zidova. Radovi se izvode na novograđenom objektu. Posjedujem tehnički opis tj. troškovnik za sve radove koje šaljem mailom svim zainteresiranima. Molim samo ozbiljne ponude tj. ekipe koje to zaista mogu obavit. Skidanje postojećeg dvostrešnog krovišta cca 80 m2 pokrivenog kupama. Dimenzija zgrade cca 6m x 12m. Odvoz skinutog materijala. Postava novog krovišta sa kupama i novim gredama, podaskano odozdo. Potrebna je nakon toga toplinska izolacija i knauf. Molim ponudu za svaku stavku posebno (krovopokrivački radovi i izolacijski). Trebam izradu uzorka hotelske sobe što podrazumijeva sljedeće:
1. Dostavu i ugradnju gips-kartonske pregrade između sanitarnog čvora i sobe sa nišom za ormar. Gletanje i bojanje. Duljina zida cca 5 m.
2. Postavljanje elektroinstalacija (utičnica, prekidača i rasvjete) sa svim potrebnim razvodima. Cca po jedna utičnica i prekidač za rasvjetu sa svake strane uzglavlja kreveta, 1 x utičnica u zoni mini-bara i 2 x utičnica u zoni stola, 1 x utičnica u zoni LCD koji se montira na zid, 2 x zidna lampa u zoni uzglavlja, 3 x stropna razvjeta (1 x hodnik, 2 x soba). 3. Dobava i montaža tepih ploča - cca 25m2. 4. Dobava i ugradnja vrata sa dovratnikom između sanitarnog čvora i sobe. Radi se o opremanju uzorka sobe budućeg hotela sa 5 zvjezdica u okolici Splita. Sanitarni čvor ne treba opremati, kao ni elemente strojarstva (grijanje-hlađenje). Trebam u kuhinju staviti knauf na dva zida. Molim ponude. Radove je potrebno izvršiti ovaj mjesec.