
Postavljanje gipsanih ploča
Lički Ribnik
Potrebno je ukloniti pregradni zid od opeke (cca 5 m2). Na istoj lokaciji izgraditi novi pregradni zid od knaufa isto cca 5 m2. Razlika je u položaju zidova. Usto, potrebno je napraviti manje elektro radove, preseliti uticnice i prekidače u novi zid. Moguća je i potreba rezanja postojećeg laminata i postavljanja novog, cca 3 m2. Također moguće se dodatno dogovoriti za radove na adaptaciji kupaonice, vrta (lođe). Trebam ponudu za bojanje zidova i popravak stropa restorana. Ukupna površina zidova koje bi trebalo obojiti je oko 2.000 m2 od toga: 1. 1800 m2 bojanje ukoliko je moguće koristili bi svoj materijal (boju).
2. trebali bismo popraviti strop restorana (ukloniti oštećene gips ploče), postaviti nove, zatim popraviti fuge (gletanje) i onda farbati, cca 10 m2 gips ploča za promjenu. Također ima još nekih 200 m2 za farbanje. Početak radova što je prije moguće. Trebam dva pregradna zida od knaufa, cca 15 m2 knaufa. S kojima bi se pregradio prostor za spavaću sobu, 2.6 x 3 metra svaki zid.
Treba ugraditi ulazna vrata i mali prozor, koje bih sama pribavila. Trebam majstora koji će sobu od 20 m2 obložiti u knauf, plafon je od heraklita, što prije. Plaćanje kada je gotovo. Trebam ponudu za radove adaptacije, skidanje stare lamperije u potkrovlju, stavljanje knaufa, krečenje. Sa stropa je u nekoliko navrata otpala žbuka. Dosada smo sanirali, ali sada bi stavili knauf na cijeli strop (kuhinja, dnevna soba, spavaća soba, hodnik) cca 50 metara kvadratnih.
Odgovarao bi nam početak 8 mjeseca. Unaprijed zahvalan na ponudama. Postavljanje knaufa u kupaoni, spuštanje niše radi postavljanja rasvjete, montaža i postavljanje knaufa na konstrukciju za vrata koja ulaze u zid.