Postavljanje gipsanih ploča
Vrbanja
Trebam ponudu za postavljnje knaufa na strop potkrovlja za cca 40 m2. Na stropu je trenutno lamperija i da li je istu potrebno skidati ili se može na nju postaviti knauf? Potrebni su mi radovi spuštanja stropa, te uz to radovi izgradnje novog krova. Spušteni strop u postojećem objektu trebalo bi izvesti kao betonsku deku, a sam krov bio bi izveden s limenim pokrovom, imitacija crijepa.
U objektu je strop trenutno izgrađen od drvenih greda sa trstikom (kao što se prije gradilo), te je tlocrtne površine cca 80 m2. Krov je površine cca 150 m2.
Molim Vas procijenu troškova izvođenja radova i cijene materijala, posebno za strop i posebno za krov. Trebam ponudu za postavu knaufa u potkrovlju, 40 m2 zidova, bez izolacije samo ploče, samo jedan pregradni zid 4 x 2,5 m sa izolacijom, i zid za wc sa izolacijom 1,60 x 2,60 m isto sa izolacijom i krov 35 m2, vuna, folija i pranom branom. Može ponuda sa i bez materijala? Trebala bih ponudu za sanaciju knaufa oko krovnih prozora, jer je prokišnjavalo zbog neodržavanog krova na zgradi. U prilogu su slike. Postavljanje knaufa na zid dimenzija cca 2,30 x 2,80 m. Na otprilike polovici zida je nosiva greda izbočena cca 13 - 15 cm i po zidu su postavljene cijevi klime. Potrebno je postaviti kamenu / staklenu vunu na zid prije postavljanja knaufa da se ne bi čule cijevi kada klima radi. Potrebno mi je postavljanje pregradnog knauf zida (visina 4,15 m), cca. 1 m2, spušteni strop i gletanje zidova. Trebam ponudu za izradu knaufa na stropu sobe (oko 14 kvadrata). Pao je dio žbuke sa stropa.